Скрипник: « Ми домоглися результату з « Інгульцем » і цьому раді »
Головний тренер « Зарі » Віктор Скрипник прокоментував прес-службі клубу перемогу команди над « Інгульцем » в 21-му турі УПЛ.
« Є ігри, які важко даються. « Інгулець » — такий суперник, який вміє грати в футбол, хоч і на папері ми — фаворити. Хочеться завжди блищати. Бувають хороші ігри, але поганий результат. З нашого боку гра була не така виразна, але важливий був результат.У тій ситуації, в якій знаходиться « Зоря » — в боротьбі за третє місце, нам потрібно було обіграти суперника. Розуміли, що ігровий практики у деяких футболістів « Інгульця » не було, як і у наших. Ми домоглися результату і цьому раді.
Є моменти, які можна покращувати. Навіть у виграшній грі можна знайти речі, які не хочеться бачити на полі. Ми всі правильно зробили і добилися результату. Чи не літаємо в хмарах, наступна гра лобова.
Коли є моменти ми забиваємо. Чи не грали на утримання, забили торою м'яч, могли і третій. Ми самокритичні, дивимося вперед, готуємося. Будь-яка команда, яка грає в УПЛ, заслуговує на увагу і поваги ».
« Зоря » продовжує йти третьої в таблиці УПЛ.
Коментарі 0