Скрипник розповів про майбутнє кількох футболістів « Зарі »
![Віктор Скрипник Скрипник розповів про майбутнє кількох футболістів « Зарі »](/upload/resize_cache/iblock/2e7/916_537_2/2e73e14a97b69d44c047ff0399808313.jpeg.webp)
Наставник луганської « Зарі » Віктор Скрипник розповів про початок підготовки команди до нового сезону, і розповів про майбутнє новачків і гравців, у яких закінчуються контракти.
Віктор Анатолійович, який графік нас чекає в найближчі дні?
« До 24 числа ми тренуємося на базі в Запоріжжі. Робота буде рутинною і футболістам подобається така робота не дуже, але без цього нікуди. У перший день було одне тренування. Тепер тренування будуть дворазовими. Запланована контрольна гра з « Олександр » 23 числа. За часом ще чіткої визначеності немає. Все буде залежати від погоди. Зараз розмовляємо і обговорюємо час початку, так як олександрійці потрібно приїхати в Запоріжжі і спланувати зворотний шлях. Ми скооперуємося і узгодимо точний час, який буде для всіх максимально зручним ».
Як настрій у хлопців після виходу з відпустки?
« Всі хлопці знаходяться в чудовому настрої. Відпустка закінчився, футболісти приступили до тренувань. Є хлопці, у яких закінчуються контракти, з ними найближчим часом буде визначеність ».
Мета першого збору традиційна? Відновити фізичні кондиції?
« Так. « Велосипед придумувати не будемо ». Ще раз підкреслю, що це буде та робота, яка важлива і без якої нікуди. Плюс, буде і медичний огляд. Повинен бути постійний контроль. А під кінець цього збору будемо визначатися з людьми, які відправляться з нами до Туреччини ».
У розташування команди прибули троє новачків. Познайомилися особисто з футболістами? Хотілося б по кілька слів про них почути від вас особисто.
« Безумовно, я детально був знайомий з їх футбольної біографією. Наприклад, того ж Булецу я хотів бачити і раніше в команді. Радий, що хлопці до нас приєдналися. Вони зможуть закрити певні позиції. І, звичайно, Макс Імереков – це вже аксакал в українському футболі. Наш колишній конкурент, а тепер наш гравець. Радий, що він з нами ».
Про перший збір ми поговорили. Які цілі ставите на другий перед хлопцями?
« Плануємо грамотно підготуватися до чемпіонату. Це головне. До нас приєднуються нові люди, плюс є надія на молодь. Необхідно, щоб вони якомога швидше інтегрувалися в команду ».
Минулий сезон підопічні Скрипника завершили на третьому місці в українському чемпіонаті, ніж забезпечили собі участь в кваліфікаційному етапі Лізі Європи в наступному сезоні.
Нагадаємо, « Зоря » орендувала двох гравців « Динамо ».