Розгорнути Згорнути

Скрипник: « З « Мінаєм » грали так, як нам дозволяв суперник »

« Зоря » не зуміла переграти команду, дивом зберегла прописку в еліті
Віктор Скрипник / Фото - ФК Зоря

Головний тренер « Зарі » Віктор Скрипник поділився думками з приводу нічиєї в матчі четвертого туру української Прем'єр-ліги проти « Міная » ( 1: 1 ). Слова фахівця передає прес-служба луганчан.

Ми зараз входимо в Єврокубковий сезон, дана ротація була запланована. Дуже важко грати одним складом, щоб на кожну гру футболісти виходили максимально « свіжими ». Ми значно додали в другому таймі, були і хороші моменти для переможного результату.

Багато що вирішує тактика суперника, на яку ми вплинути ніяк не можемо. Може гра в першому таймі могла здатися нудною, але все ж важко, адже швидкісний і відкритий футбол не приносить такого задоволення.

Ми вітаємо суперника з здобутим пунктом. Але нам не вистачило частки везіння або напору для позитивного результату. Ми до цього готувалися, до кожного суперника ми ставимося як до сильного. Ми грали в міру можливості, і як нам дозволяв суперник.

Звичайно, хотілося б більше креативу. Сказати, що команда не готова фізично теж не можна. Всі бігли, боролися, грали до кінця. У нас трапляються такі ігри, коли ми не дотискаємо, а тактика суперника приносить дивіденди у вигляді видобутих очок. Чи можемо « Мінай » з цим привітати, а нам побажати терпіння, більше удачі, щоб наявні моменти, так би мовити, більш холоднокровно виконувати і реалізовивать.

Раніше « Зоря » оголосила заявку на матч Ліги Європи з « Рапідом ».