Вчора 4
Сьогодні 0

Соболь дебютував в чемпіонаті Франції, але «Страсбур» програв і залишився в зоні вильоту

Українець провів на полі 65 хвилин

У 20-му турі чемпіонату Франції «Страсбур» приймав «Тулузу». Відзначимо, що з перших хвилин за господарів поля вийшов український захисник Едуард Соболь – це його дебютний матч за «Страсбур».

Перший тайм завершився нічиєю – 1:1, а на початку другого «Тулуза» забила переможний м'яч.

Вже після цього Соболь був замінений – це сталося на 65 хвилині матчу.

Соболь зробив 14 точних пасів з 20 спроб, зробив 2 відбору, виконав 4 кроси ( жодного точного ), 12 разів втратив м'яч і виграв 3 з 4 єдиноборств.

Ліга 1. 20-й тур:

«Страсбур» – «Тулуза» 1:2

Голи: Гамейро, 20 – Даллінга, 25, 51

У турнірній таблиці чемпіонату Франції «Страсбур» залишився в зоні вильоту, на 17-му місці, маючи лише 15 очок після 20 матчів.