Соболь: « Ще не було детального розбору гри з Нідерландами »
![<i>Едуард Соболь Соболь: « Ще не було детального розбору гри з Нідерландами »](/upload/iblock/dc5/dc5ee6f6a2d96185c9394407f82feef8.jpg.webp)
Захисник збірної України Едуард Соболь розповів про матчі проти Нідерландів ( 2: 3 ). Також футболіст оцінив можливість вийти на позиції хавбека. Його слова передає прес-служба УАФ.
У нас ще не було детального розбору. По ходу гри в перерві Андрій Миколайович вносив корективи, як потрібно діяти в другому таймі. Нам вдалося зрівняти рахунок. Іноді хлопцям було важко. Не дуже приємні емоції, коли ти забиваєш два м'ячі і пропускаєш на останніх хвилинах. Але потрібно забувати цю гру, виносити позитивні моменти, думати і готуватися до наступного поєдинку.У нас перед обідом буде теоретичне заняття. Тренерський штаб вкаже, як нам діяти проти цього суперника, які у нього сильні і слабкі сторони. Також у нас ввечері тренування – теорія перенесеться на футбольне поле.
На такі ігри особливо налаштовуватися і не потрібно. Звичайно, у кожного є певні звички перед поєдинками. Хтось взагалі не стосується телефону, хтось слухає музику, читає книги. У кожного по-різному. Я можу послухати перед матчем музику, але особливих ритуалів не дотримуюся.
Це великий футбольний свято. Кожен мріє взяти участь в чемпіонаті Європи. Відчувається атмосфера, особливо після першої гри. Коли ти їдеш в автобусі, всюди багато фанатів. Здійснилася мрія взяти участь в такому турнірі. Кожен футболіст, який знаходиться в команді, готовий вийти на поле і допомогти всім, чим зможе.
Коли присутня велика кількість уболівальників з України, створюється атмосфера, ніби ти граєш вдома. У нас і так величезна мотивація, але з фанатами на трибунах вона подвоюється.
Можливість вийти на позиції лівого хавбека після пошкодження Зубкова? Це не нова позиція для мене, я до цього діяв на ній. Якщо ви пам'ятаєте, то грав за « Брюгге » проти київського « Динамо » в Лізі Європи зліва в напівзахисті. Але сподіваюся, що в Зубкова все буде добре, і він зможе відновитися до наступної ігре.
Раніше стало відомо, що Андрій Ярмоленко наздогнав Шевченка за результативними діями за збірну України.
Коментарі 0