Вчора 16
Сьогодні 18

Спаллетті: «Говорити про матчі після закінчення – це втрачати час»

Наставник прокоментував поразку у грі з «Міланом»
Головний тренер «Наполі» Лучано Спаллетті прокоментував поразку команди в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів з «Міланом» (0:1). Сказав головний тренер «Наполі» в ефірі Sky Sport Italia.

Тут нема чого обговорювати. Говорити про матчі після їх закінчення – це втрачати час, тому що змінити вже нічого не можна.

Ми здорово налаштувалися, я подякував команді за те, що побачив. Ми робили на поле те, що повинні були, то, чого я очікував від хлопців. Відмінна робота.

Кожна втрата в складі ускладнює ситуацію, але у нас є футболісти, здатні замінити відсутніх. Мені шкода, що Замбо-Ангісса не зіграє у матчі-відповіді, це несправедливо, але ладно. Я вже планував його заміну, думав лише, кого випустити. Шкода, що ми хвилину або дві витратили на те, щоб вирішити, на кого його замінити.

Якщо говорити про наш характер, то він все ще формується в якійсь мірі. Ми чутливі до ситуацій, в яких опиняємося, наприклад, до тієї атмосфері, що була на матчі з «Міланом» у нас вдома.

Ви чули, як сьогодні підтримували команду? А коли ми грали вдома, чули лише мовчазний протест фанатів [проти керівництва] і святкування тисячі фанатів «Мілана».

Раніше повідомляли, що Бензема зрівнявся з Раулем за кількістю матчів за «Реал» в Лізі чемпіонів.