Стало відомо, чому Луческу дивився матч « Динамо » – « Верес » з трибун
![Мірча Луческу Стало відомо, чому Луческу дивився матч « Динамо » – « Верес » з трибун](/upload/resize_cache/iblock/b3c/916_537_2/b3cc93cc13bc63e430f5c2af3e477702.jpg.webp)
асистент Мірчі Луческу в « Динамо » Еміл Карас в шоу « Профутбол » розповів, чому головного тренера команди не було на своєму місці під час матчу з « Вересом » (4: 0) у 2-му турі УПЛ.
- Наскільки просто команді далася перемога? Візуально – дуже.— З одного боку два голи полегшили нам задачу, з іншого – футболісти розслабилися і стали грати не так, як потрібно. Не можу сказати, що гра далася легко. Потрібно було боротися з суперником, зі спекою, яка зараз в Києві. Нелегкий був матч.
— Як здоров'я Мірчі Луческу?
— Застуда. Перепади температури. У номері – кондиціонер, а на вулиці така спека. Тренер вирішив поберегти голосові зв'язки і дивитися матч з трибун.
— Як він з вами сьогодні коммуніціровал? Може давав якісь підказки.
— За цей рік Луческу дав багато вказівок. І перед грою, і в перерві спускався в роздягальню до хлопців і щось говорив. Кожен знав, що йому потрібно робити. Інша справа, що не всі це начілі.
Раніше про перемогу « Динамо » над « Вересом » висловився Ігор Суркіс.