Судаков: «Другий тайм у Барселоні додав нам упевненості на другий матч»

Півзахисник Шахтаря зазначив, що команда в Гамбурзі вийшла більш позитивно налаштованою
08 листопада 2023р. 14:38
Георгій Судаков / Фото - ФК Шахтар

Півзахисник Шахтаря Георгій Судаков зазначив, що запорукою успіху в матчі групового етапу Ліги чемпіонів проти Барселони (1:0) стала впевненість команди у власних силах.

Вийшли набагато впевненішими, ніж у першому матчі в Барселоні, багато працювали задля цього, розібрали добре гру, зрозуміли, на чому треба робити акцент, і виправили помилки. Передусім треба було зіграти на нуль, а свої шанси ми завжди знайдемо. Так і вийшло: ми мало що дали зробити Барселоні, а Данило Сікан забив неймовірний гол – скористалися цим і виграли матч.

Я вже казав, що дуже складно вперше виходити проти такої команди, як Барселона, ти трохи хвилюєшся. Але вже в другому таймі в Іспанії ми показали, що можемо грати. Ми там отримали цей досвід, і, напевно, саме другий тайм у Барселоні додав нам упевненості.

І зараз ми це довели – від перших хвилин почали грати у свій футбол. Звісно, усі розуміють, що це Барселона і це було складно. Ми більшу частину часу грали без м’яча, але також демонстрували хороші моменти і здобули перемогу – це найважливіше.

Раніше головний тренер Шахтаря Маріно Пушич поділився думкою про гру Судакова.

Джерело: shakhtar.com Сергій Стаднюк