Вчора 15
Сьогодні 4

Судаков: «Не можу виділити Мудрика або Бондаренка. З Францією билася вся команда»

Півзахисник молодіжної збірної України прокоментував сенсаційну перемогу в чвертьфіналі Євро-2023
Фото - УАФ

Півзахисник молодіжної збірної України Георгій Судаков після сенсаційної перемоги над Францією у чвертьфіналі Євро-2023 (3:1) оцінив взаємодію з екс-одноклубником Михайлом Мудриком. Слова хавбека передає прес-служба УАФ.

По сьогоднішній грі я не можу окремо виділити когось — Мудрика чи Бондаренка… Уся команда билася, була одним цілим. Якщо говорити саме про наш тандем із Михайлом, то, звичайно, ми один одного відчуваємо. Раніше я віддавав йому схожі передачі, і він забивав, у нас були трохи різні ролі. Але я знаю, на що він здатен, як він може віддати, тож моїм завданням було побігти й відкритися. Так і сталося.

Ми розбирали французів, вони грають дуже високо, тож ми мали грати їм за спину. Тому я побіг у зону, а Мудрик віддав пас. Передача була схожа на ту, яку він віддав у матчі національної збірної проти Північної Македонії на Циганкова. Він це вміє, усі ми це прекрасно знаємо. Тож тут немає якоїсь особливої хімії — просто ігровий момент.

Нагадаємо, Судакова було визнано кращим гравцем чвертьфіналу Євро-2023 із Францією.