Сьогодні 6

Суперник Шахтаря в ЛЧ втратив очки в Серії А

Аталанта поступилася Комо
25 вересня 00:10
Аталанта та Комо закривали програму 5-го туру Серії А. Матч у Бергамо завершився з рахунком 2:3.

Дербі сусідських провінцій було відстрочено на 24 години через сильний дощ, який завадив зіграти у понеділок.

У першому таймі Аталанта організувала гол, автором якого став Дзаппакоста. Бергамаскі пішли на перерву з перевагою у рахунку, а у другому таймі для Аталанти все перекинулося.

Після відновлення гри гості організували гол для Стрефецца, потім Комо вийшов уперед після автогола Колашинаца, а через 4 хвилини суперник Шахтаря в основному раунді ЛЧ отримав третій гол у свої ворота.

Аталанта до фінального свистка намагалася уникнути поразки, але змогла лише скоротити відставання в рахунку після голу Лукмана з пенальті. Часу, щоби зрівняти рахунок у команди Гасперіні вже не залишилося.

Серія А. 5 тур

Аталанта - Комо 2:3

Голи: Дзаппакоста, 18, Лукман, 90+8 (з пенальті) - Стрефецца, 46, Колашинац, 54 (автогол), Фадера, 58