Суркіс: «Золото Магучіх – історична, славна перемога українського спорту»
![<i>Ігор Суркіс Суркіс: «Золото Магучіх – історична, славна перемога українського спорту»](/upload/iblock/39b/39bd51a44b2a33db98c953d1f6e1ae41.jpg.webp)
Президент Динамо Ігор Суркіс привітав українську легкоатлетку Ярославу Магучіх із золотом на Олімпійських іграх-2024 у дисципліні стрибки у висоту.
Від щирого серця вітаю наших легкоатлетів із здобуттям медалей на Олімпіаді у Парижі! Вами пишається вся Україна, всі тримали кулаки за вас!Золото Ярослави Магучіх – історична, славетна перемога українського спорту, яка особливо цінна у наш скрутний час, коли наші спортсмени тренуються у незвичних умовах, коли такі успіхи дуже важливі для нашого народу.
Це золото - яскравий доказ, що наш народ – народ переможців, який неможливо зламати. Такі успіхи наших спортсменів, які бачить весь світ, привертають увагу міжнародної спільноти до нашої країни.
Бажаю нашим олімпійським призерам енергії, здоров’я, наснаги, сили духу аби і надалі прославляти Україну, а також - миру, спокою та якомога швидшого завершення війни нашою головною Перемогою!
В аналогічній дисципліні ще одна українка Ірина Геращенко виборола бронзу.
Коментарі 0