Сидорчук: « Примітно, що Ярмоленко відчув упевненість »
![Сергій Сидорчук Сидорчук: « Примітно, що Ярмоленко відчув упевненість »](/upload/resize_cache/iblock/512/916_537_2/512d78cce21ad2dac3a02f621c3fb8ba.jpeg.webp)
Півзахисник київського « Динамо » і збірної України Сергій Сидорчук поділився думками про шанси національної команди вийти з групи.
Після матчу Нідерланди - Австрія збірна України знаходиться на другому місці в групі. Чи дивилися ви поєдинок суперників? Проблегчает цей результат для нас завдання виходу в плей-офф?
« Так, ми приїхали після своєї гри, повечеряли, і саме встигли до поєдинку суперників. Ясна річ, що вболівали за Нідерланди, щоб вони побільше голів забили і нам було трохи легше. Але в матчі з Австрією все буде залежати від нас. Всі дивилися розкладу і приблизно знають, на які команди ми можемо потрапити. У плей-офф НЕ буде слабких команд, з якого б місця ми не вийшли. Потрібно розраховувати тільки на себе.Загалом, нам потрібно після вчорашньої перемоги залишатися на землі. У команді зараз зайвої ейфорії немає. За великим рахунком, завдання-мінімум ми вже виконали, але завжди хочеться досягати більшого. Тим більше, що ми жодного разу в історії не були в плей-офф Євро ».
Ви провели два матчі на Євро-2020. Легше виходити в стартовому складі або на заміну? Яку установку дав вам Андрій Шевченко у вчорашньому поєдинку?
« Все залежить від гри. Напевно, я належу до тих футболістів, яким важче виходити на заміну. Що стосується установки, то було завдання зміцнити середину поля, оскільки суперники збилися на довгі передачі і підбори. Плюс я повинен був допомогти при стандартах. Ще завданням було контролювати м'яч, у нас трохи не виходило в другому таймі ».
Що вам пишуть вболівальники в соцмережах?
« Зараз дуже багато слів підтримки, приємних повідомлень. Також великий респект всім, хто прийшов на стадіон. Коли на розминці вболівальники почали співати « Червону руту », у мене мурашки побігли по спині. Спасибі нашим уболівальникам за це ».
Питання від французького журналіста. Навіть у Франції, де є Мбаппе, Грізманн і Бензема, ЗМІ пишуть, що в збірній України сильна атака. У чому секрет?
« Звичайно, це приємно для наших гравців атаки – Малиновського, Яремчука, Ярмоленко, Зінченко. Секрет в їх індивідуальному майстерності. Кожен з них сильний по-своєму. Малиновський прекрасно працює з м'ячем, у нього хороші удар і пас. Яремчук здорово знаходить простір, відкривається, працює на полі. Він дуже сильно проводить чемпіонат Європи. Я дивлюся на його роботу на тренуваннях, як він відновлюється. У людини є мета, і він до неї йде. Приємно спостерігати, як Роман виріс в збірній. У Ярмоленко з'явилися крила на цьому турнірі, для нього це дуже важливо. Він був трохи пригнічений емоційно, а після першої гри було помітно, як він зрадів тому, що забив і провів хороший поєдинок. Для команди чудово, що Андрій відчув упевненість ».
Останній раз до вчорашнього дня збірна України перемагала на Євро в 2012 році. Які емоції ви відчували тоді?
« Я пам'ятаю матч зі Швецією, дивився його будинку в Запоріжжі. У нас тоді ще була відпустка. Звичайно, було багато позитивних емоцій ».
Після переможного матчу з македонцями у національної збірної буде трохи часу відпочити і підготуватися, адже наступний матч підопічні Андрія Шевченка зіграють вже 21 червня зі збірною Австрії.
Нагадаємо, Павелко прокоментував перемогу України над Македонією.