Сидорчук: «З« Барселоною »можна грати, але теж важко»
Капітан «Динамо» Сергій Сидорчук розповів про причини поразки в матчі групового етапу Ліги чемпіонів проти «Барселони» (0: 1).
Ми знали, що «Барселона» почне гру добре. У нас було завдання не пропустити швидкий гол. Так як вони грали вдома і мали 0 очок після двох турів, було зрозуміло, що вони дуже серйозно налаштовувалися на дві гри з нами. Було також зрозуміло, що вони повинні почати дуже потужно. Ми хотіли трохи збити темп, трохи довше звичайного вводили м'яч, але в першому таймі не все вийшло.В принципі, ми завжди намагаємося розігрувати через голкіпера, все залежить ще від того, як грає команда, від її рівня. Коли «Барселона» перебудувалася в другому таймі, нам стало трохи легше тримати м'яч. В принципі, другий тайм був трохи краще.
Знову забив Піке? Ми, в принципі, аналізували всіх футболістів, в тому числі і з приводу стандартних положень. Якщо пам'ятаєте, тоді він теж забив після передачі з флангу. Напевно, вся справа в високому рівні футболіста.
В атаці нам, дійсно, чогось не вистачає. Можливо, позначається відсутність Артема Бесідіна, який був у нас як маячок попереду. Є багато нюансів. Плюс рівень суперників в цих матчах високий, важко доходити до воріт.
З «Барселоною», в принципі, можна грати, але теж важко. Думаю, в домашній грі нам буде легше, там все-таки і стіни будуть допомагати. Сподіваємося на домашню гру.
«Камп-Ноу»? Так, стадіон класний. Дійсно, ми отримували задоволення від гри на цьому стадіоні, особливо вже в другому тайме.
Головний тренер «Барселони» Рональд Куман вважає, що команда повинна була вбити інтригу в матчі ще раніше.