Сидорчук згадав, як Україна грала з топовими збірними
![<i>Сергій Сидорчук Сидорчук згадав, як Україна грала з топовими збірними](/upload/iblock/bde/bde09f27ad3dfceb5ff9643994cefd21.jpg.webp)
Півзахисник збірної України Сергій Сидорчук згадав, як « синьо-жовті » грали проти найсильніших команд Європи.
Домашня перемога над Португалією – це незабутні емоції. Повний стадіон, божевільна підтримка! Коли зараз граєш без глядачів і згадуєш таке – стає трохи сумно. Але найголовніше те, як здорово зіграла команда. Як вона, залишившись вдесятером, не просто зберігала рахунок, а вміло тримала м'яч, не дозволяючи супернику атакувати. Дивився на все це з лавочки і кайфував від того, що просто перебуваю в цьому колективі.Потім, вже в Лізі націй, ми випробували щось подібне, коли вдома обіграли Іспанію, але тут мені пощастило ще більше — я зіграв в цьому матчі. Минулий осінь – це були суцільні гойдалки. Не тільки для нас, футболістів збірної України, а й для всього людства. Пандемія внесла корективи в усі сфери життя. Ти живеш і думаєш, коли захворієш…
Звичайно, нас покидало. Контрастний душ. Виграли у Швейцарії – програли Іспанії. Провалилися у Франції – гідно зіграли з німцями і перемогли іспанців.
У Парижі взагалі була напружена ситуація. Ми до останнього не розуміли, чи буде гра, чи потрібна вона і так далі. На заявку людей не вистачало, довелося Олександра Шовковского переодягати. За 10 днів нам потрібно було зіграти три поєдинки і все з топовими збірними – Франція, Німеччина, Іспанія. Такого в історії нашої національної команди точно не било.
Сидорчук також розповів про роботу під керівництвом тренерського штабу Андрія Шевченка.
Коментарі 0