Син Кучука увійшов до тренерського штаб « Руха »
![<i>Олексій Кучук Син Кучука увійшов до тренерського штаб « Руха »](/upload/iblock/866/8665313506d199c285df36ab02cc0b54.jpg.webp)
Олексій Кучук, Сину головного тренера « Руха » Леоніда Кучука, Увійшов до тренерського штаб батька. Наставник львів'ян розповів про його функціях прес-службі клубу.
Функції у Олексія Кучука будуть такі, як і у всіх тренерів: готувати команду до наступних поєдинків. Зокрема, і готувати гравців індивідуально і тактично на весь чемпіонат. Повноваження в тренерському штабі ми не поділяємо. Олексій Кучук відповідатиме за те, що запропонує головний тренер.Звичайно, у нього нові емоції, нові відчуття. Таку академію мало хто бачив. Приблизно те ж відчував і я, коли повернувся в команду. Вдячний людям, які нас сюди запросили.
Готуємо команду до чергового непростого матчу. У чемпіонаті немає слабких суперників. Всі команди підходять дисципліновано і зосереджено. Тим більше, це старт чемпіонату. Ніхто не хоче втрачати очки. У кожному матчі гравцям потрібно доводити собі, тренерам і супернику, на що ти здатний, враховувати всі нюанси і помилки з минулих встреч.
Кучук після призначення в « Рух » заявив, що пройшов через болото і повернувся в рідний дім.
Коментарі 0