Рух – Агробізнес. Пряма трансляція
13:00
Гравець Дніпра-1 Володимир Танчик висловився о поразку Ворсклі у матчі 16 туру УПЛ.
Що незвичайного показала команда супротивника, чим здивувала? Чому забили швидкий гол, але не змогли утримати перевагу?
«Мне здається, що швидкий гол вплинув на нас. Команда спершу побігла вперед, а весь другий тайм грав від оборони. У них високі захисники, важко виграти верхові дуелі та зачепитися за м'яч. Ми мали моменти, але ми їх на жаль, не реалізували, можливо, фарт сьогодні не на нашому боці».
Чи була команда морально чи фізично втомилася після виснажливого матчу проти Чорноморця?
«Ні, я так не вважаю, можливо зіграв певну роль газон, тому що на такому газоні ти просідаєш і втрачаєш швидкість, але він однаковий для всіх гравців. До того ж противник також готувався до гри проти нас і був у гарній формі».
Дніпро-1 опустився на 2-е місце у таблиці УПЛ.
Коментарі 0