« Де ж Мессі? » Як фанати « Кадіса » співали знущальну пісню після нічиєї з « Барселоною »
Технічний директор « Барселони »: « Ми підтримуємо Кумана »
Каталонська команда знову втратила очки
![Рональд Куман Технічний директор « Барселони »: « Ми підтримуємо Кумана »](/upload/iblock/32d/32de4f85fa1d764fa5516b143b088c88.jpg.webp)
Рональд Куман / Фото: ВВС
Технічний секретар « Барселони » Рамон Планес після матчу з « Кадісом » (0: 0) в 6-му турі Приклади заявив про підтримку головного тренера команди Рональда Кумана. Його слова призводить RMC.
« Ми підтримуємо Кумана. У неділю буде черговий матч з « Леванте », і він з нами. Він наш тренер.Ми знаходимося в новому циклі, і у нас є високоякісні гравці з великим майбутнім. Вони майбутнє клубу ».
Нагадаємо, « Барселона » залишилася на 7-му місці в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.
Коментарі 0