Сьогодні 15
Завтра 4

Тоттенгем вперше з 2020 року перемагає МЮ на «Олд Траффорд»

Чорний день для Юнайтед
Манчестер Юнайтед у матчі 6-го туру АПЛ зазнав розгромної поразки від Тоттенгема. Матч на «Олд Траффорд» завершився з рахунком 0:3.

Вже на старті гри МЮ отримав перший гол у свої ворота, який забив Джонсон. Пропущений м'яч змусив господарів йти вперед, але цього вечора гра краще давалася Тоттенхему.

Переломним моментом гри стало вилучення Фернандеша на 42-й хвилині, залишивши МЮ вдесятьох, що вклало завдання команді тен Хага претендувати на очки.

На старті другої 45-хвилинки випад Тоттенгема на ворота МЮ увінчався голом Кулушевського. У меншості футболісти Юнайтед провели класний відрізок, де команда мала реальні шанси повернутись у гру.

Остаточно інтригу у поєдинку вбив Соланці, який приніс першу з 2020 перемогу шпор на полі Ман Юнайтед.