Траоре ударно замінив Сікана, Судаков реабілітувався за Болонью – Шахтар розгромив Оболонь

«Гірники» до чотирьох очок скоротили відставання від Динамо у турнірній таблиці
Фото - ФК Шахтар

В сьомому турі української Прем'єр-ліги Шахтар у Львові розгромив Оболонь.

На перерву «гірники» пішли за мінімальної переваги. Бондаренко відкрив рахунок після передачі через себе від Тобіаса.

Після перерви забив Траоре, який замінив травмованого Сікана. Більше того, буркінієць асистував Судакову, який реабілітувався за нереалізований пенальті у матчі Ліги чемпіонів з Болоньєю (0:0). Крапку в протистоянні поставив Невертон.

Шахтар набрав 12 очок і до 4 балів скоротив відставання від Динамо та Олександрії. Оболонь з двома пунктами залишається останньою.