Тренер Австрії: « З Україною хлопці зіграли просто фантастично »

Франко Фода прокоментував вихід своєї команди в плей-офф Євро-2020
21 червня 2021р. 23:28
Франко Фода / Фото - Kicker

Головний тренер збірної Австрії Франко Фода поділився емоціями після заключного матчу групи C проти України ( 1: 0 ). Команда вийшла в плей-офф Євро-2020 з другого місця.

Це так здорово! Вважаю, хлопці сьогодні зіграли просто фантастично. Ми дуже хотіли вийти в 1/8 фіналу, дуже хотіли увійти в історію. Мені здається, з першої хвилини було видно, як рішуче налаштовані хлопці. Ми грали на перемогу і домоглися її. Пишаюся своєю командою.

Ми хотіли зіграти для уболівальників. Вони пройшли довгий шлях, щоб повернутися в Бухарест, тому ми раді, що змогли їх нагородити. Як вони святкували разом з гравцями; це найпрекрасніші моменти в футболі, коли ти хочеш успіху.

1/8 фіналу з Італією? На цій стадії турніру немає легких суперників. Ми це знаємо. Італія не програвала цілу вічність, але, можливо, настане час, коли вони знову програють. Для нас буде важливо цілеспрямовано підготуватися і відновитися, тоді ми зробимо все можливе, щоб перемогти в Лондоні. Буде важко, але команда сповнена рішучості і готова.

Раніше наставник збірної України Андрій Шевченко пояснив, чому поміняв Руслана Малиновського на Віктора Циганкова в перерві.