Олімпія остудила запал Полісся. Відеоогляд матчу
Тренер-дебютант Полісся назвав причину невдалого старту у єврокубках
Житомиряни дебютували у єврокубках
08:53
![Тренер-дебютант Полісся назвав причину невдалого старту у єврокубках](/upload/iblock/695/69579d2602524fa939b06916fddf95ca.jpg.webp)
«Дуже важкий, мені здається, поєдинок для обох команд видався, тому що всі бачили, що явних моментів та епізодів було не так багато, але певні моменти все-таки створили як в однієї, так і в інших воріт.
Тепер питання в тому, що ті епізоди, в яких ми, як наслідок, отримали голи, це наслідок певного ланцюга подій. І тепер нам потрібно цей ланцюг в обох епізодах подивитися, щоб зрозуміти, чому це сталося і чого нам не вистачало», - додав Ашур.
Огляд матчу Олімпія - Полісся.
Коментарі 0