Сьогодні 4

Тренер « Інгульця »: « Перші 20 хвилин з « Львовом » були трохи сонні »

Однак підопічним Лавриненко вдалося добути вольову перемогу
Сергій Лавриненко / Фото - ФК Шахтар

Головний тренер « Інгульця » Сергій Лавриненко висловився в ефірі телеканалу « Футбол » з приводу вольової перемоги над « Львовом » в матчі п'ятого туру української Прем'єр-ліги ( 2: 1 ).

Действітельно, хлопці зробили подарунок. За грі: перші двадцять хвилин у нас трошки не вийшли, були трошки сонні, можна так сказати, і, напевно, витратили дуже багато сил і емоцій після гри з « Динамо »

Напевно, більше емоцій не вистачило нам, але в другому таймі хлопці дуже добре виглядали, забили два м'ячі, були ще моменти. В цілому ми задоволені, що домоглися позитивного результату.

Емоції витратили не тільки ті футболісти, які грали. Ті, які не грали, теж були дуже задоволені, ми єдине ціле і команда переживала, втрата емоцій була у всіх: і у тренерського складу, і у президента, і всіх, хто працює в клубі. Зараз можна припускати різні версії, головне, що у нас є кінцевий результат – три очки, перемога і це найголовніше, рухаємося дальше.

Раніше захисник « Динамо » Віталій Міколенко зазначив, що матч з « Інгульцем » дав команді мотивацію розгромити « Десну ».