Вчора 4
Сьогодні 0

Тренер «Карпат» назвав причину принизливої поразки, що практично позбавила шансів на УПЛ

ЛНЗ розгромив конкурента за підвищення у класі
Андрій Сапуга / Фото - ФК Карпати

Асистент головного тренера «Карпат» Андрій Сапуга поділився думкою про причини  поразки в матчі передостаннього туру Першої ліги проти ЛНЗ (1:4). Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Насамперед я хочу подякувати Збройним Силам України, які нас зараз захищають і дають грати у футбол. По-друге, я хотів би привітати ЛНЗ з перемогою. Коли ми пропустили перший м’яч наприкінці першого тайму, то перевага вже була на боці суперника.

Ми почали розкриватися після перерви і пропустили вдруге. Згодом вдалося відіграти один гол, але після цього Приймак отримав другу жовту картку, ми залишились вдесятьох і перевагою повністю заволодів ЛНЗ. Червона картка зламала нашу команду, тому що після того, як ми відіграли один м’яч, було достатньо часу, щоб зрівняти рахунок і постаратися виграти цей матч.

Нагадаємо, «Полісся» Герасимчука чемпіоном Першої ліги за тур до фінішу.