Сьогодні 0

Тренер Хорватії – про матч з Албанією: «Початок був жахливим»

Фахівець вірить у свою команду
19 червня 20:36

Головний тренер збірної Хорватії Златко Даліч прокоментував матч 2 туру чемпіонату Європи з Албанією (2:2).

«Дуже складний матч із двома різними таймами. Ми вийшли вперед із великими зусиллями, забивши другий м'яч, але знову пропустили. Найголовніше, що ми досі у грі – все у наших руках.

Другий тайм матчу з Албанією обнадіює: початок був жахливим, але у другому таймі ми виглядали вже краще. Переходимо до гри з Італією – перемога може допомогти нам вийти із групи», – наводить слова Даліча Telesport.

збірна Хорватії не здобула жодної перемоги у двох матчах групового етапу чемпіонату Європи-2024. В останньому матчі хорвати зустрінуться із Італією. Гра пройде 24 червня та розпочнеться о 22:00 за київським часом.