Вчора 15
Сьогодні 4

Тренер Копенгагена: «Трохи більше удачі та майстерності, і до перерви рахунок міг бути 1:1»

Неструп – про поразку

Головний тренер Копенгагена Якоб Неструп прокоментував UEFA поразка від Манчестер Сіті (1:3) у матчі Ліги чемпіонів.

«Я думаю, що Сіті підійшов до гри з професійним настроєм. Вони взяли гру під свій контроль із першої секунди, і перші 20 хвилин були для нас чистим виживанням. Але останні 20–25 хвилин першого тайму мене цілком влаштували. Ми втягнулися в гру та забили гол. Трохи більше удачі та майстерності, і до перерви рахунок міг бути 1:1.

У другому таймі гравці зробили все, що могли. Я не можу їх ні в чому звинувачувати. Ми грали проти топової команди. Сіті точно знає, що робити у будь-якій ситуації. Ми зловили їхній ритм і помчали за ними. Це зажадало дуже багато сил.

Матч-відповідь? Звичайно, буде важко, але зараз ми маємо провести три матчі в чемпіонаті Данії. Ми повинні досягти в них позитивного результату. Потім вирушимо на виїзд, де постараємося показати себе якнайкраще».