Тренер ЛНЗ оцінив вдалий дебют в УПЛ
Тренер Лівого берега оцінив різницю між УПЛ та Першою лігою
Столичний клуб дивом підвищився у класі після поразки у перехідному матчі
![<i>Віталій Первак Тренер Лівого берега оцінив різницю між УПЛ та Першою лігою](/upload/iblock/b0b/b0bf926aa4f1c4141618f23887abe8dc.jpg.webp)
Віталій Первак / Фото - ФК Лівий берег
Головний тренер Лівого берега Віталій Первак у ефірі УПЛ ТБ після поразки у дебютному матчі в еліті проти ЛНЗ (0:1) висловився щодо різниці між УПЛ та Першою лігою.
Хочу подякувати Збройним силам України, привітати Повітряні сили – сьогодні у них свято. Ми вдячні їм, що ми граємо в футбол в Україні.Різницю з Першою лігою відчули ще у грі з Металістом 1925 і з Оболонню перехідні ігри були також. Відчувається різниця, клас футболістів, суддівство, стадіон. На жаль, мало вболівальників у Черкасах, але воно все відрізняється практично.
Ми завжди відчуваємо підтримку наших уболівальників, клуб над цим працює. Вони їздять нас підтримувати завжди, за що ми їм вдячні дуже.
Первак також розкритикував суддівство у матчі з ЛНЗ.
Коментарі 0