Україна

Тренер Лівого Берега зізнався, що його «міцне слівце» допомогло перевернути гру з Вересом

У нинішній українській Прем'єр-лізі з'явився справжній послідовник Кварцяного!
Віталій Первак / Фото - НК Верес

Головний тренер Лівого Берега Віталій Первак розповів, за рахунок чого команді вдалося перевернути гру в матчі п'ятого туру УПЛ проти Вереса (3:1). Слова фахівця передає пресслужба рівнян.

Емоції - тільки позитивні. Ми перемогли. Хоча перший тайм провели погано. Ми ніби випробовували долю, пропускали атаки суперника. Тому до перерви емоції були лише негативні. Потім ми зайшли в роздягальню, добряче поговорили і на характері перевернули гру з ніг на голову.

Про що говорили в роздягальні? Про це нікому не розповім, бо там одне слово нормальне, інше - не зовсім. Це внутрішня кухня і чоловіча розмова. В першому таймі ми також програвали усі єдиноборства. Гра взагалі до перерви йшла під диктовку господарів. А по перерві ми почали вигравати підбори і зуміли забити.

Рахунок - 0:1 ще нічого не означає. Можна будь-якій команді програвати в один гол і перевернути гру. Я це й казав хлопцям. Якби було - 0:2 - звісно, нам би було значно важче. А так - змогли зрівняти, вийшли вперед, довели гру до перемоги.