Бартулович відреагував на першу перемогу Зорі у новому сезоні УПЛ
Тренер ЛНЗ оцінив вдалий дебют в УПЛ
Команда вистраждала перемогу над Лівим берегом
![Тренер ЛНЗ оцінив вдалий дебют в УПЛ](/upload/iblock/17e/17ec0e432efabceb7e97b452b459aa71.jpg.webp)
«Рад повернутися до України, бо перед цим я мав гарний досвід в іншому українському клубі. Ми знали, що це буде важкий матч. Для нас непросто міняти обличчя команди, але наприкінці матчу ми отримали гарну винагороду
Ми хочемо бути конкурентними, хочемо бути сильними, хочемо бути здатними зустрітися з чимось і хочемо завжди бути головним актором у матчі. Цього року все буде інакше. Таке наше бачення», - сказав Карраско.
Огляд матчу ЛНЗ - Лівий берег
Коментарі 0