Розгорнути Згорнути

Тренер Мальти: «Мені шкода своїх гравців, тому що вони заслужили інший результат»

Господарі не втримали перемогу з Україною
18 жовтня 2023р. 11:45

Головний тренер збірної Мальти Мікеле Марколіні прокоментував поразку (1:3) своїх підопічних в матчі з національною командою України в рамках відбору на Євро-2024.

«Прикро програти перший тайм з рахунком 1:2, особливо з такими двома пропущеними голами. Дуже образливий автогол, де наш гравець абсолютно поодинці зачепив м'яч, і він закотився в ворота.

А тоді пенальті, але я вважаю, що епізод з пенальті – це техніка і вміння українця Михайла Мудріка, який втік з м'ячем дуже швидко. Ментально нам було дуже складно в цей момент.

У другому таймі ми намагалися, ми боролися, високо пресингували, багато пробивали, але, на жаль, не змогли зрівняти рахунок. Мені шкода гравців Мальти, тому що вони заслужили на інший результат, вони провели дуже хороший матч», – сказав Марколіні в ефірі «Суспільного».