Розгорнути Згорнути

Тренер « Металіста 1925 »: « С « Ворсклой » приймалися не ті рішення – нападника немає »

Кривенцов зазначив, що команді не вистачало якісного завершення атак
Валерій Кривенцов / Фото - ФК Металіст 1925

Головний тренер « Металіста 1925 » Валерій Кривенцов поділився в ефірі телеканалу « Футбол » думками після програного матчу п'ятого туру української Прем'єр-ліги проти « Ворскли » ( 0: 2 ).

Ігра залишила двояке враження, тому що у нас не все виходило. Були хороші можливості в першому таймі, які могли конвертувати в забитий м'яч, але приймалися не ті рішення. Ми 5 або 6 разів добре вибігали. Треба завершувати це ударами. Коли пропустили гол – індивідуальна помилка. Багато індивідуальних помилок як в атаці, так і в обороні.

У першому таймі ми поступилися « Ворскле » в контролі м'яча, а так – не можу сказати, що поступилися по створеним моментам. У другому таймі створили досить, щоб забити один гол. Другий гол пропустили. Треба дивитися по відео – мені здалося, що воротар зобов'язаний був виходити і страхувати захисників. Це все індивідуальні помилки. Те, що команда працювала, я бачив, сказав гравцям, що вони молодці.

Звичайно, забий ми пенальті – невідомо, як би склалася гра. Також в кінці, коли, я вважаю, на Савіне помилкова жовта картка, там більше пенальті.

Розберемо помилки і будемо рухатися далі. У нас є своє бачення, але ми не можемо свої можливості конвертувати в забиті м'ячі. Нападника немає. З того, що є, ми все робимо краще, щоб команда грала краще і радувала болельщіков.

Раніше думка про гру висловив наставник « Ворскли » Юрій Максимов.