Вчора 5
Сьогодні 12

Тренер «Ньюкасла»: «Не вистачило якості в грі з «Ман Сіті»

Хау – про поразку чемпіону Англії

Головний тренер «Ньюкасла» Едді Хау прокоментував BBC поразку від «Манчестер Сіті» (0:1) в матчі 2 тури АПЛ.

«Змішані думки. Було кілька хороших моментів. У нас були шанси вкусити суперника, але не вистачило якості. Другий тайм був набагато краще.

Був момент на 60-70-й хвилині, і я подумав, що ми можемо взяти гру під контроль, але нам протистояла дуже хороша команда, кілька разів вони грали через пресинг.

Вони в якійсь мірі душать тебе м'ячем. Ти втомлюєшся, повертаючи його собі, а з втомою трохи знижується рівень прийняття рішень. Колективно ми були трохи не на висоті.

Я був засмучений, що ми не створили більше. Не вистачало останнього пасу, у нас було кілька ударів з дистанції, але нічого видатного, ось в чому розчарування.

Ми знали, що початок буде дуже важким. Ми впевнені в собі і вважаємо, що можемо перемогти в будь-якому місці, але для цього нам потрібно показати свою гру, а сьогодні цього не було».