Сьогодні 16
Завтра 15

Тренер Оболоні назвав причину поразки від Зорі

Пивовари потрапили у кризу
Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко підбив підсумки матчу 5 туру УПЛ проти Зорі (0:2).

«Прикра поразка для вашої команди. Здавалося, що перші 25 хвилин були обнадійливими, команда непогано створювала моменти, грала першим номером, але далі щось пішло не за планом, особливо після пропущеного голу.

Важко щось говорити, коли намагаєшся грати першим номером, створювати моменти, агресивно грати. Зоря непогана команда, у них індивідуально хороші гравці, тому є такі футбольні моменти, коли 1 помилка коштує нам пропущеного м'яча. Те, що трапилося в першому таймі - підтвердження цього.

Звісно, тренер завжди відповідає результату, але ми, тренерський штаб, знаємо усі нюанси, усі моменти. Це питання виключно до нашого колективу, хлопці знають чому так, кожен сам собі відповість», - сказав Іващенко.

Оболонь після п'яти стартових турів замикає турнірну таблицю УПЛ, набравши один бал.
Джерело: УПЛ ТБ