Україна
Офіційний сайт:

Деталі турніру
Україна

Тренер Оболоні - після поразки Чорноморцю:«Я просто у захваті від своєї команди»

Шищенко похвалив команду за перший тайм
Головний тренер Оболоні Сергій Шищенко підбив підсумки стартового матчу 9-го туру УПЛ проти Чорноморця (0:1).

«Вітаю Чорноморець з перемогою. Дуже образлива поразка.

Дуже потужний перший тайм ми запропонували такий темп Чорноморцю - я просто в захваті від своєї команди, як ми провели перший тайм. Реалізація була не на нашу користь. Другий тайм був не за нашим сценарієм, тому що «Чорноморець» перебудувався і одна помилка призвела до того, що ми пропустили цю гру.

Одна помилка - наші два гравці не розібралися з епізодом, коли м'яч був угорі. «Чорноморець» грав буде добре у простір і ми втратили гравця „Чорноморця“ у штрафному майданчику - гол. Розбиратимемося, аналізуватимемо, але я вдячний хлопцям за гру, за потужний перший тайм. Вже дві гри поспіль у нас потужні перші тайми, потужна гра, і я вважаю, що ця поразка нас зробить ще сильнішою.

Ми додаємо у грі, у розумінні. Сьогодні рівно місяць, як я працюю в команді. Я казав хлопцям, щоб нам треба десь місяць-півтора, щоб ви розуміли мої вимоги. Усі бачать, що команда змінилася, потужно грає останні дві гри, тож з оптимізмом дивимось у майбутнє», - сказав Шищенко.