Вчора 2
Сьогодні 2

Тренер Оболоні пояснив відсутність голів в матчі проти Вереса

Новачок УПЛ завдав 13 ударів за весь матч

Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко підвів підсумки стартового матчу 8 туру УПЛ проти Вереса (0:0).

«Ми з перших хвилин просто хотіли забити гол. Гра давалася, створювали моменти, але кваліфікація гравців не дозволила відзначитися. Гравці високого рангу стоять багато грошей, тому що вони можуть з пів торкання, з напівобороту забивати м'ячі.

Ми молода команда, яка тільки набирається цього досвіду. За командним діям претензій немає. Однак футбол - це гра, де треба забивати. У Краснопіра були моменти, але не виходило у нього забити. Тому, треба було щось міняти. Якби забив, грав би далі.

На початку другого тайму ми десь не сфокусувалися на певних моментах, тому Верес перехопив ініціативу. Це футбол. Завдяки таким моментам і є малюнок гри. Хлопці молодці, що перебудувалися, повернули м'яч собі, але не забили», - зазначив наставник Оболоні.