Оболонь та Колос порадували вболівальників цікавим матчем. Відеоогляд
Тренер Оболоні розповів, що завадило пивоварам виграти перший матч у сезоні
Команди поділили очки у Києві
![Тренер Оболоні розповів, що завадило пивоварам виграти перший матч у сезоні](/upload/iblock/55a/55ad3353328800af4a14ed714d23f1bb.jpg.webp)
«Двоякі емоції. Два різні тайми. Пропустили, змогли відігратися, але не зберегли рахунок. З урахуванням проблем, що виникли у нас, для нас це хороший результат. Щодо самовіддачі немає питань, але не було кому посилювати другу половину тайму. Десь просіли та не було можливості виходити в контратаку. Кадрові проблеми нас у цьому плані підвели.
Якщо почали забивати, щось змінилося, і в них, і в нас. Не втримали перемогу, на яку хлопці заслужили характером, працездатністю. Ще багато ігор», - сказав Іващенко.
Огляд матчу Оболонь - Колос
Коментарі 0