Тренер Полісся оцінив шанси залишитись у єврокубках після поразки Олімпії
Тренер Полісся оцінив свій дебют у дорослому футболі
Ашура одразу ж було кинуто у горнило єврокубків
16:49
Імад Ашур / Фото - ФК Полісся
Головний тренер Полісся Імад Ашур оцінив свій тренерський дебют у першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги конференцій проти Олімпії (0:2). Слова фахівця передає пресслужба клубу.
Я не можу сказати, яким я його уявляв. Він був таким, яким відбувся. Що я відчув по факту? Тепер є менше можливості докричатись до гравців, але емоції ті, які завжди з'являються під час гри. Дуже приємно, що попри все була підтримка і після гри та під час гри вона відчувалась.Дуже приємно, що люди вірять в нас, як колектив. Ми вимушені зробити все, що ми можемо, щоб довести, що ми на правильному шляху. А шлях тільки почався, ми маємо це теж добре розуміти. Величезна подяка всім! Мені вже нічого не треба уявляти, бо воно вже в минулому..
Ашур також оцінив шанси залишитись у єврокубках після поразки від Олімпії.
Коментарі 0