Вчора 16
Сьогодні 15

Тренер Полісся озвучив рецепт перемоги над Чорноморцем

Житомир набрав хід у останніх іграх
Головний тренер Полісся Імад Ашур підбив підсумки матчу 5 туру УПЛ проти Чорноморця (4:1).

«Ментальна складова, як і фізична, відіграватиме свою роль. Ми розуміли, що в другому таймі суперник битиметься за кожен м'яч, вигризатиме кожен епізод, бажатиме все ж таки додати до цього голу в роздягальню. Нам довелося передусім подивитися ті епізоди першого тайму, де ми могли недопрацювати чи ухвалити не ті рішення, про які ми домовлялися.

У другому таймі, знову ж таки, рахунок мав бути для нас 0:0, але ми розуміємо, що ментально це не так все просто, бо ментально і 3:0 - це вже для нас тотальна перевага, ментально та гол у роздягальню - вже певний удар та певне натхнення для суперника. Якщо в першому таймі грали в нашу гру, яку ми хотіли нав'язувати, то в другому доведеться домінувати, коли ми страждаємо», - сказав Ашур.