Вчора 2
Сьогодні 2

Тренер ПСЖ: «Баварія» загнала нас в кут, але шанс перемогти ще є»

Гальтьє оцінив гру команди в Лізі чемпіонів

Головний тренер ПСЖ Крістоф Гальтье оцінив UEFA поразка команди від «Баварії» ( 0: 1 ) в Лізі чемпіонів.

«Як тільки наша гра втратила у глибині, «Баварія» нас знесла. Нам не вдавалося вивести м'яч в атаку, нас загнали в кут. Я знав, що без вертикальної гри, яка необхідна в подібних матчах, буде важко. Цю вертикальність нам могли дати крайні захисники, але Хакімі, на жаль, рано вибув.

Перший тайм був важким. Але у нас був і інший план. Я знав, що зможу використовувати Кіліана Мбаппе, але, на жаль, команда пропустила прямо перед тим, як ми зібралися зробити перестановки.

А в наступні 25 хвилин ми побачили і реакцію команди, і то, як вона перебудувалася. Ми тиснули 25-30 хвилин, створювали моменти.

Звичайно, ми розчаровані, але ми також знали, що сьогодні не зможемо ні вийти в наступний раунд, ні вилетіти. Все буде вирішуватися через три тижні.

У нас складний період, у складу проблеми з фізичним станом. До того ж графік щільний – причому саме тоді, коли наша команда ослаблена.

0:1 – негативний результат, але зараз правило виїзного гола змінилося. Нам потрібно перемогти в Мюнхені».