Розгорнути Згорнути

Тренер « Руха »: « Просто не вистачило часу, щоб перемогти « Львів »

Федик не вважає результат дербі заслуженим
Іван Федик / Фото - Рух Львів

Головний тренер « Руха » Іван Федик поділився з прес-службою клубу думками після перенесеного матчу 18-го туру української Прем'єр-ліги проти « Львова » ( 1: 1 ). Спеціаліст вважає, що його підопічним не вистачило часу, щоб дотиснути суперника.

Нам не вистачило часу, щоб забити другий м'яч. У роздягальні подякував хлопцям за гру. Вони молодці. На початку першого тайму гравці « Львова » вийшли більш зарядженими. Згодом, ми, як то кажуть, прокинулися і почали володіти ініціативою і створювали моменти.

Не хотів би когось виділяти серед наших футболістів. У тому, що ми пропустили, є вина всієї команди. Зрештою, всі хлопці зіграли добре, коли ми заробили право на 11-метровий і зрівняли рахунок.

Під час забитого м'яча Борячука в першому таймі, який бригада арбітрів не зарахувала, це був награний стандарт. Вважаю, що я не помилився з вибором стартового складу. Розуміли, що ПФК « Львів » після забитого м'яча осяде в своїй штрафній площі, тому зробили заміни в перерві. Якщо не забили другий м'яч, значить, нападники зіграли не дуже добре.

У нас є кілька гравців, які виконують пенальті, потім, вони на поле вирішують між собою, хто буде пробивати. Ми повинні були перемагати. Ще раз підкреслюю, що нам просто не вистачило часу. Думаю, нічия не є закономірним счетом.

Раніше півзахисник « Руха » Андрій Кухарук висловив думку про своє екс-партнері по « Севастополю » Руслане Малиновському.