Рух поки не визначився з майбутнім ексгравця Кривбаса та Миная на перегляді
Тренер Руху дав оцінку літній передсезонні команди
Команда Пономарьова повернулася зі Словенії
![Тренер Руху дав оцінку літній передсезонні команди](/upload/iblock/4b2/4b2cd0df72ef6f4e17c2fbb6f24b7732.jpg.webp)
«Це, напевно, були одні з найкращих наших зборів. Нам протистояли сильні суперники та було цікаво з ними грати, також це був важливий для команди досвід. Умови для тренувального процесу та ігор були чудові. Тому можу лише подякувати засновнику клубу та менеджменту за те, що у нас була можливість пройти такі збори.
це команди, з якими ми грали, це провідні команди своїх країн. Більшість із них виступає у єврокубках. Тому нам було цікаво спробувати свої сили на тлі таких суперників. Звичайно, хотілося б, щоб усі наші гравці пройшли збори з командою, але деякі футболісти були травмовані, а троє гравців поїхали до олімпійської збірної України.
Футболісти були під серйозними навантаженнями, тож не варто звертати увагу на результати матчів, які були на зборах. Важливо було, щоб хлопці здобули досвід гри проти сильних суперників. Гравці були у різних фізичних кондиціях. Умовно, у Хартберга чи Домжале чемпіонат стартує за тиждень, а ми гратимемо в УПЛ лише за три тижні, тому це інший рівень підготовки гравців. У нас були різні склади і в деяких матчах грали молоді хлопці, 17-річні випускники нашої Академії», - сказав Пономарьов.
Рух поки не визначився з майбутнім екс-гравця Кривбасу та Мінаю на перегляді
Коментарі 0