Тренер «Руху»: «Могли забивати «Металісту» ще 2-3 м'ячі»
![<i>Віталій Пономарьов Тренер «Руху»: «Могли забивати «Металісту» ще 2-3 м'ячі»](/upload/iblock/c6b/c6bc6611c4063f5d9d9ed3c0082a7d94.jpg.webp)
Асистент головного тренера «Руху» Віталій Пономарьов прокоментував перемогу в матчі 16-го туру УПЛ проти «Металіста» (2:1). Слова фахівця передає прес-служба клубу.
Складний матч вийшов. Перші ігри після тривалої паузи в чемпіонаті завжди складні. Але дякуємо хлопцям – насамперед за самовіддачу, за те, що вони змогли переламати хід гри та перемогти в цьому матчі.Ми дуже добре розбирали «Металіст», готувалися до різних варіантів ведення гри. Тому приблизно визначили, хто гратиме у складі наших суперників.
У першому таймі ми могли забивати ще два-три м’ячі. Таким чином мали можливість вирішити долю матчу ще до перерви, але не вдалося цього зробити. А загалом, головним чинником, який сьогодні допоміг виграти, став характер наших футболістів.
Не можу назвати нашу гру в першому таймі зразковою, але ми насправді створили багато моментів, щоправда, підвела реалізація, індивідуальна майстерність.
Із замінами вгадали, оскільки Ярослав Карабін вийшов і забив вирішальний гол. Ми дали відпочити молодим хлопцям з команди U-19, бо вони зіграли складний матч у вівторок у Мілані, плюс дорога, тому наші молоді футболісти були втомленими та психологічно виснаженими. Дали можливість із перших хвилин зіграти досвідченішим виконавцям.
Раніше думкою з приводу гри поділився наставник «Металіста» Періца Огнєнович.
Коментарі 0