Сьогодні 21
Завтра 15

Тренер «Руха»: «Намагалися довести матч з «Колосом» до перемоги

Команди у Львові розійшлися миром

Головний тренер «Руху» Віталій Пономарьов розібрав центральний матч 4 туру УПЛ проти «Колоса» (1:1). Слова коуча наводить прес-служба клубу.

«Ми грали проти складного і досвідченого суперника. Водночас нам в першому таймі якраз не вистачило цього досвіду. Пропустили необов'язковий гол, помилилися в захисті. Я дякую хлопців за самовіддачу і хорошу гру в другому таймі.

У другому таймі «Рух» грав краще. Намагалися довести цей матч до перемоги, але дещо не вистачило часу, щоб дотиснути «Колос». Хотіли почати матч агресивно, але у нас молода команда, тому такі моменти іноді не вдаються», – додав наставник.

До слова, «Рух» та «Колос» в чотирьох стартових турах ще не програвали: дві перемоги, дві нічиї.