Вчора 4
Сьогодні 0

Тренер Руху - після матчу з Шахтарем: «Поразки також навчають»

Перша поразка Руху після рестарту УПЛ

Головний тренер Руху Віталій Пономарьов підбив підсумки матчу 23-го туру УПЛ проти Шахтаря (1:3).

«Не хотів би говорити зараз про кадрові проблеми. Сьогодні таки далася взнаки майстерність футболістів Шахтаря. Ми перші 20 хвилин, відверто кажучи, провалили. Далі вирівняли гру, але на сьогодні - те, що я завжди говорю - нам треба рухатися далі, не треба відходити від своїх принципів.

Я подякував хлопцям за гру, але сказав, що поразки також навчають, вони дуже важливі, і ми бачимо, чого нам потрібно прагнути, якщо ми хочемо рости. Усі закономірно

У матчах із такими суперниками треба виходити та сміливо грати у свій футбол. Видно, що хлопці були налаштовані, але десь були невпевнені. Це, знову ж таки, психологія - воно зіграло свою роль.

Я попросив додати в інтенсивності, бо другу половину тайму ми почали виникати моменти, ми забили гол. І як показав другий тайм, Шахтар у другому таймі практично не мав моментів», - сказав після матчу Пономарьов.