Сьогодні 16
Завтра 15

Тренер Руху поділився рецептом знищення Інгульця

Львів'яни набили повний мішок голів
Головний тренер Руху Віталій Пономарьов підбив підсумки матчу 5 туру УПЛ проти Інгульця (5:0). Слова коуча наводить прес-служба клубу.

«Ми здобули розгромну перемогу, але я не сказав би, що ця гра складалася легко для нас. Перший тайм був досить непростим, адже Інгулець чинив серйозний опір. Багато того, що ми планували, нам вдалося втілити на полі, але були моменти, які нам не вдалися.

Ідеальну гру не зіграє жодна команда, і помилки будуть завжди, як і сьогодні вони траплялися у нашій грі. У середині першого тайму Інгулець мав певну ігрову перевагу і в перерві ми звернули на це увагу. Слід зберігати концентрацію, особливо це стосується молодих футболістів. Вони не мають права зупинятися за будь-якого рахунку і повинні рухатися далі.

У перерві була чоловіча розмова у роздягальні і команда добре розпочала другий тайм. Нам удалося швидко забити другий гол. Після цього «Інгулець» розкрився, нам було легше атакувати та створювати моменти. У цей період ми перевершували суперника та реалізували свої можливості біля воріт Інгульця.

У нас грає молодь і хочеться, щоб вони до останньої хвилини викладалися у кожному матчі, незважаючи на рахунок. Футболісти повинні дотримуватися наших ігрових принципів та радувати вболівальників, які приходять підтримувати команду. Ми повинні грати агресивно, створювати якнайбільше моментів біля воріт суперника, грати вертикально та демонструвати футбол, який подобається глядачам.

Під час паузи на матчі збірних ми продовжимо тренування та готуватимемося до наступних матчів. У нас ще є травмовані гравці, п'ять футболістів їдуть до молодіжної збірної, тож тренувальний процес не можна буде назвати повноцінним. Але ми працюватимемо», - сказав Пономарьов.

Рух зараз займає другий рядок у турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 9 очок.