Жеребкування першого попереднього етапу Кубка України. Пряма трансляція
12:45
«Селекційний відділ постійно шукає гравців. Але не всі гравці відповідають вимогам нашого клубу та не можуть грати у футбол, який пропагує наша команда. Ми хочемо знайти футболістів під нашу ігрову модель. Хотілося б покращити позиції у групі атаки, взяти туди нових футболістів.
Але знову ж таки, ці гравці мають бути значно сильнішими за тих футболістів, які у нас є на сьогоднішній день, від наших вихованців. Якщо вони будуть сильнішими, то ми звернемо на них увагу, але якщо вони будуть такого ж рівня, то я не бачу сенсу брати їх, адже краще дати шанс власним вихованцям», - сказав Пономарьов.
Коментарі 0