Вчора 21
Сьогодні 15

Тренер сенсаційного « Миколаєва » прокоментував прохід « Крівбасса » в Кубку України

Представник Другої ліги завершив виступи в турнірі лідера вищого дивізіону ПФЛ
Сергій Шевченко / Фото - УАФ

Головний тренер « Миколаєва » Сергій Шевченко висловився в коментарі прес-службі УАФ щодо перемоги в матчі другого етапу Кубка України проти « Крівбасса » ( 1: 1, 3: 1 ).

« Крівбасс », який вважався фаворитом, домінував тільки в першому таймі. Ми спеціально віддали ініціативу гостям, хоча ніяких « автобусів » у своїх воріт не ставили. Просто хотіли переконатися в їх умінні позиційно наступати, з'ясувати, чи є у них вагомі контраргументи під час нашого швидкого переходу з оборони в атаку. Було нелегко, але дотерпіли.

У перерві я попросив підопічних додати оборотів, вище пресингувати, і з'ясувалося, що криворожани до цього виявилися не готові. До того ж, позначалися кращі фізичні кондиції « Миколаєва ». Вважаю, що друга 45-хвилинка і овертайм були за нами.

Мені не подобається, коли серію післяматчевих пенальті називають футбольною лотереєю. Навпаки, саме в цій битві характерів чітко помітно, чого ти насправді стоїш.

Якщо відверто, ми спеціально не тренували пробиття 11-метрових. Просто я був переконаний в умінні наших пенальтістов. І вони не підвели, хоча справжнім героєм став воротар Дмитро Фастів, який виграв аж три дуелі у гравців « Крівбасса »!

Звичайно, після фінального свистка ми не приховували радості, все ж, з того складу, що в минулому сезоні представляв « Миколаїв » в Першій лізі, залишилося лише кілька гравців, решта – молодь. Сподіваюся, що після цієї перемоги над « Крівбассом », який налаштований пробитися в елітний дивізіон, відвідуваність матчів в Миколаєві значно возрастет.

Раніше лідер Першої ліги « Крівбасс » посилився 17-м новачком в літнє трансферне вікно.