Вчора 11
Сьогодні 20

Тренер Циганкова – про поразку у матчі Ліги чемпіонів: «Я не хочу більше бачити цього»

Мічел прокоментував поразку від Фейноорда у 2-му турі ЛЧ

У другому турі Ліги чемпіонів Жирона поступилася на своєму полі Фейєноорду з рахунком 3:2. Головний тренер іспанського клубу Мічел прокоментував невдалий результат матчу.

«Ми почали добре, можливо, до гола, який зробив рахунок 1:1, але пресинг, який вони надали, змусив нас пристосуватися. Ми впустили суперників усередину штрафного майданчика, тому в першому таймі було 15 або 20 хвилин, які мені зовсім не сподобалися. Були ситуації, коли було багато горизонтальних передач і нам не вистачало вертикальності.

У другому таймі я попросив грати агресивніше, і ми були кращими за всіма напрямками, навіть беручи до уваги третій пропущений. Тепер нам потрібно розібратися із цим, нам треба зрозуміти, що ми зробили погано. Ті 15 чи 20 хвилин, які мені не сподобалися... Я більше не хочу бачити цього.

Я не пригнічений і не торкнеться результату. Я думаю, що наш другий тайм був просто приголомшливим. Я думаю, що я знаю, що футбол — є результатом, але це не впливає на мене. На щастя, цей клуб підтримує мене протягом усього шляху. Я хочу, щоб робота у другому таймі повторювалася протягом 90 хвилин щоразу, коли ми граємо».