Сьогодні 2

Тренер Тулузи: «Ми заслужили перемогу над Ліверпулем»

Команда обіграла британців в ЛЕ
10 листопада 2023р. 10:21

Головний тренер Тулузи Карлес Мартінес прокоментував UEFA перемогу в матчі Ліги Європи з «Ліверпулем» (3:2).

«Перед грою ми говорили про те, що цей день може стати історичним для нас, і про те, що нам дійсно потрібно це відчути. Це надає щось особливе, допомагає збалансувати рівень між командами і мотивує наших уболівальників. Я повинен привітати команду, тому що з першої хвилини і до останньої вони були неймовірні.

Це нормально, що на останніх хвилинах доводиться терпіти, тому що вони закинули багато м'ячів в штрафну. Протягом всієї гри ми трималися компактно, були дуже розумні і створювали хороші моменти. Ми повинні розуміти, що, коли граєш проти таких команд, страждаєш до кінця, але я думаю, що ми заслужили перемогу в цій грі».