Завтра 21
Розгорнути Згорнути

Тренер Вереса відреагував на нічию з Шахтарем

Фахівець задоволений своїми гравцями

Головний тренер Вереса Олег Шандрук прокоментував матч восьмого туру УПЛ з Шахтарем (1:1).

«Позитивний настрій. Грали проти Шахтаря, і я не лукавитиму, що результат позитивний. Могли навіть розраховувати на більше у контратаках. Один Луан мав два шанси у другому таймі. Ми терпіли та заробили один пункт.

Це позитив не в плані очок навіть, а щодо настрою. У перерві зробили три заміни: двом юним гравцям забракло сил, а Степанюку стало недобре, піднялася температура.

Забив Кльоц, якому хочу подякувати. Має непростий період у нас у команді, багато травм було. Ще відзначив би воротаря Кожухаря, він допоміг зіграти внічию», сказав Шандрук в ефірі УПЛ ТВ.

На даний момент Верес займає 13-те місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши шість очок.