День сенсацій! Огляд матчу Вікторія – Минай
Тренер Вікторії про вихід в 1/4 фіналу Кубка України: «У нас перемагає тільки команда»
Безсмертний висловився про свою команду і перемогу над Минаєм
28 вересня 2023р. 07:33
![Тренер Вікторії про вихід в 1/4 фіналу Кубка України: «У нас перемагає тільки команда»](/upload/iblock/148/1482f5c2e13f7dae879a2abacd9d3a13.jpg.webp)
«Сьогодні була хороша гра. Вітаю Суми з виходом в 1/4 фіналу. Була важка гра. Нехай суперник приїхав не основним складом, але все одно це дуже хороша команда. Те, що хлопці впоралися, показали непогану гру і порадували уболівальників, мене дуже радує, я радий цьому.
Спілкування після гри з гравцями Міная? Багатьох хлопців я знаю, приємно було їх бачити. Хто сьогодні виграв? Команда. У нас перемагає тільки команда.
Кого хотів би отримати в 1/4? Я не прогнозист. Хто приїде, той приїде, грати потрібно з кожною командою. Привезти в Суми команду, яка десь нагорі Прем'єр-ліги, було б здорово», – сказав Безсмертний.
Коментарі 0